Johann Elias RIDINGER (1698-1767)
Lot No.: 4
Zestaw 4 rycin z przedstawieniem jeźdźców
miedzioryt, papier;
sygn. p.d.
1. DIE PARADE IM SCHRIFT LINKS
miedzioryt, papier; 37,1 x 26,5 cm (wymiar odbitki), 45 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Joh. El.Ridinger inv.des. et exc. A. V. napis l. d.: avec P.S.C.M
2. DER TRAV RECHTS IN EINEM WEITEN CIRCUL
miedzioryt, papier; 37 x 26 cm (wymiar odbitki), 45 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Joh. El.Ridinger inv. des. et exc A. V. napis l. d.: avec P.S.C.M
3. DER GALOP GERAD AUS LINCTS
sygn. p. d.: Joh. El.Ridinger inv.des.et exc A. V. napis l. d.: avec P.S.C.M
4. PALOTADEN RECHTS
Liczne zaplamienia papieru, ryciny przed konserwacją