Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)
Lot No.: 37
Przesilenie, 1947
akwarela, papier, 37,9 x 26,4 cm; sygn. p.d.: J.K.
opisany u dołu: Juliusz Krajewski, Przesilenie 1947 J.K