M. ORŁOWSKA (XX w.)
Lot No.: 30
Gruźlica nie szczędzi nikogo! 1947
druk, papier, 61 x 43 cm;
druk, papier, 61 x 43 cm;
sygn. prawy bok: M. ORŁOWSKA 1947
p.d.: AUTOLIT. M. ORŁOWSKA
naddarty lewy bok i pognieciony lewy górny róg