Lot No.: 816
Fotel - berżera w stylu klasycystycznym
Polska Środkowo - Wschodnia,
1 ćw. XX w.
w całości tapicerowany, z wysokim prostym oparciem przechodzącym w łódkowate również wysokie boki, z siedzeniem prostym z tyłu, falistym na bokach i
wybrzuszonym od frontu z dodatkową poduszką, wsparty na czterech toczonych, zbieżnych , kanelowanych nogach. Ramiaki rzeźbione w ornament
klasycyzujący: perełkowanie, kampanule, rozety, fale; złocone. Materiał: olcha lub brzoza; wymiary: 97 x 66,5 x 64 cm
Polska Środkowo - Wschodnia, 1 ćw. XX w.
Ładny model, rzeźbienia choć seryjne dobrej jakości , oparte na znanych wzorach.