Ludwik Korwin
Lot No.: 707
„SZLACHTA POLSKA
POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO”
druk, Kraków 1933, stron lb 95
POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO”
druk, Kraków 1933, stron lb 95, tablic barwnych (chromolitografie)
z herbami X; oprawa introligatorska - półskórek, 16,8 x 12,5 cm.
zawiera spisy rodzin i ich dzieje w układzie alfabetycznym