Lot No.: 704
Szkatułka na biżuterię
Rosja, Kaukaz? XIX/XX w.
w formie skrzyni na 4 nóżkach, ze ściankami i wiekiem bogato zdobionymi reliefową dekoracją
z motywem wici roślinnej oraz aplikowanych rozetowych, pokrytych kolorową emalią guzów;
wnętrze wyścielone pąsowym aksamitem; brąz złocony, emalia wielobarwna, srebro, aksamit;
wys. 10,5 cm, szer. 16 cm, głęb.11 cm. Rosja, Kaukaz? XIX/XX w.