w formie sześciennej puszki o gładkich bokach z lekko wyoblonymi
krawędziami, z nakrywką na zawiasie ozdobioną rocaillowo-kwiatową
rezerwą; wnętrze złocone (przetarcia);
srebro próby 84; wys. 8 cm, szer. 10 cm, głęb. 9,5 cm; waga 383 g.
Moskwa, 1899-1908