Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)
Lot No.: 261
Portret mężczyzny - Sybirak, ok. 1895
olej, tektura, 22,5 x 16,2 cm;
sygn. p. d.: L. Wyczółkowski