Szymon MONDZAIN (1890 - 1979)
Lot No.: 256
Drzewa
olej, płótno, 53 x 37 cm;
sygn. l. d.: Mondzain
olej, płótno, 53 x 37 cm;
sygn. l. d.: Mondzain
Na odwrocie napisy autorskie: 5 rue Campagne Premiere / Paris XIV; Mondzain / 23 Rue Michelet / Alger