Apoloniusz KĘDZIERSKI (1861 - 1939)
Lot No.: 238
Rybak
olej, tektura, 37,5 x 44 cm;
sygn. l. d.: A. Kędzierski
olej, tektura, 37,5 x 44 cm;
sygn. l. d.: A. Kędzierski
por.: Apoloniusz Kędzierski. 1861 - 1939 [katalog wystawy monograficznej Muzeum Okręgowe w Radomiu III - V. 1981; Muzeum Narodowe w Warszawie VI - VII. 1981, E. Charazińska, M. Kaczanowska], Warszawa 1981 - tu inne wersje obrazu “Rybak”.