Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Lot No.: 233
Zadumany, 1923
olej, płótno, 32 x 56,5 cm;
sygn. p. d.: J Malczewski / 1923
olej, płótno, 32 x 56,5 cm;
Ukazana na obrazie postać to malarz, konserwator Mieczysław Gąsecki, uczeń i przyjaciel Jacka Malczewskiego.