Jan RUBCZAK (1884 - 1942)
Lot No.: 112
Widok na Katedrę Wawelską
akwaforta z akwatintą, papier,
23,5 x 29 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Jan Rubczak (ołówkiem)