Romuald REGUŁA (1894-1981)
Lot No.: 454
Gimnastyka rytmiczna
olej, płótno;
119,5 x 90 cm;
olej, płótno;
119,5 x 90 cm;
Na odwrocie nalepka wystawowa TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ
SZTUK PIĘKNYCH w Krakowie z tytułem: Gimnastyka rytmiczna,
nr 120 oraz podpisem autorskim