Katarzyna ORTHWEIN (ur. 1946)
Lot No.: 452
Piękne i Bestia, 2012
akryl, płótno;
60 x 81 cm;
akryl, płótno;
60 x 81 cm;
sygn. p. d.: K. ORTHWEIN
Na odwrocie napis autorski: Katarzyna ORTHWEIN/ " Piękne i bestia"/
akryle, 60 x 81 cm/ 2012