Krzysztof REĆKO-RAPSA (ur. 1959)
Lot No.: 439
Bez tytułu, 2011
olej, technika mieszana, płótno;
50 x 69,5 cm;
50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: Rapsa
Na odwrocie stempel z odręcznie wpisanymi informacjami o pracy (słabo czytelny)