Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Lot No.: 435
Leda z łabędziem - 06, 2006
olej, płótno;
93,5 x 79,5 cm;
olej, płótno;
93,5 x 79,5 cm;
sygn. l. d.: EGerlach / 2006, dat. p. d.: Kraków 3/II;
Na odwrocie napis autorski: Autor: EUGENIUSZ GERLACH / "LEDA Z ŁABĘDZIEM-06"-2006/ OLEJ NA PŁÓTNIE - 94 x 80/ SYGNOWANY l/ d E GERLACH
2006/ pd. DAT. KRAKÓW 3/ III/ E. Gerlach oraz stempel autorski w owalu: EUGENIUSZ GERLACH/ Eugeniusz Gerlach/ artysta malarz.