Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.: 434
Wtorek, 2002
olej, płótno;
70 x 50 cm;
olej, płótno;
70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2002 E.DWURNIK oraz napis l. d.: Wtorek
Na odwrocie napis autorski: NR. XXIV - 17 /2773 (powtórzone na
krośnie) oraz 2002/ E.DWURNIK/ " Wtorek"