Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.: 432
Kwiaty, owoce, krab i muszla, 1996
olej, płótno;
84,5 x 95 cm;
olej, płótno;
84,5 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH / KWIATY, OWOCE,
KRAB I MUSZLA / 1996