Konrad SWINARSKI (1929-1975)
Lot No.: 428
Pejzaż
olej, płótno;
38 x 46 cm;
olej, płótno;
38 x 46 cm;
Praca publikowana w katalogu: "Profesorowie i absolwenci PWSSP
w Łodzi w latach 1945-1953" 28 kwietnia - 12 maja 1984 r. Galeria
Sztuki Współczesnej Anny Wesołowskiej w Łodzi.