Bogdan KORCZOWSKI (ur. 1954)
Lot No.: 301
Kompozycja, 1985
technika mieszana: litografia (?), olej, papier;
63 x 45 cm (w świetle oprawy)
63 x 45 cm (w świetle oprawy)