LEMIRE
Lot No.: 213
Amor
brąz, odlew patynowany, wys. 32 cm;
Francja, XIX/XX w.
figurka biegnącego, skrzydlatego bożka z łukiem i kołczanem; na podstawie sygn.: "LEMIRE"; niski cokolik toczony z czerwonego marmuru, opasany sznurem perełek z brązu;
brąz, odlew patynowany, wys. 32 cm, średnica podstawy 14 cm.
Francja, XIX/XX w.