Lot No.: 209
Kowal
brąz, odlew patynowany; wys. 31,5 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
podstawa w formie prostokątnej plinty z brązowo-szarego marmuru; figurka kowala w fartuchu i koszuli z zawiniętymi rękawami, pochylonego nad kowadłem, z młotem w uniesionej, prawej ręce; rzeźba nie sygnowana;
brąz, odlew patynowany; wys. 31,5 cm, szer. 19 cm, głęb. 13,5 cm.
Europa Zachodnia, XX w.