Aleksander MROCZKOWSKI (1850-1927)
Lot No.: 181
Portret mężczyzny, 1903
olej, płótno; 62 x 52 cm;
sygn. i dat. p. g.: A.Mroczkowski / Kraków 4/ VII 903