Lot No.: 919
Serwantka biedermeierowska
dębina, mahoń, sosna;
Europa Środkowa, ok. 1830
o przeszklonych, prostych bokach i froncie, jednoskrzydłowa, z szufladą u dołu, zwieńczona schodkowo, fornirowana;
dębina, mahoń, sosna; 164 x 78,8 x 41 cm.
Europa Środkowa, ok. 1830
Mebel o klasycznych formach stylu z 1 ćw. XIX w. używany do przechowywania i prezentacji rożnych przedmiotow, a szczegolnie ceramiki.