Sylweriusz SASKI (1863-1954)
Lot No.: 150
Głowa dziewczyny - Wieśniaczka
olej, płótno; 41,5 x 34 cm;
sygn. p. d.: Sylw. Saski
sygn. p. d.: Sylw. Saski