Lot No.: 807
Pierścionek złoty
diamentowa półrozeta o masie ok.0,22 ct; XIX w.
w części centralnej diamentowa półrozeta o masie ok.0,22 ct (X-Y/Si1) osadzona w kompozycji przypominającej serce otoczone motywem florystycznym, całość dodatkowo ozdobiona 8 szt rautów diamentowych o masie łącznej ok.0,05 ct, oprawa kamieni - srebro, szyna - złoto pr.ok.14 ct , masa łączna wyrobu 2,780 g; XIX w.