Jolanta JOHNSSON (ur. 1955)
Lot No.: 432
Pejzaż z zieloną linią, 2009
olej, płótno;
55 x 80 cm;
olej, płótno;
55 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Johnsson 09
Na odwrocie nalepki z Art Office - firmy zajmującej się wynajmem dzieł sztuki, o numerze identyfikacyjnym: J-025-086-OFK-2 oraz dwie nalepki z nazwiskiem autorki i tytułem obrazu