Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.: 426
Paryż, 2000
olej, płótno;
81 x 150 cm;
olej, płótno;
81 x 150 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: marzec - kwiecień 2000 / Saint Germain / l ' Auxerrois / E. DWURNIK
Na odwrocie napisy autorskie: NR: IX - 975 / 2566 / 2000 - marzec-kwiecień / E.DWURNIK / PARYŻ / ( Saint - Germain, / l'Auxerrois )