Tadeusz KUTERMAK (1909-1990)
Lot No.: 424
Spacer w mieście, lata 60. XX w.
olej, płótno;
78 x 91 cm;
olej, płótno;
78 x 91 cm;
Na odwrocie napisy: Kutermak / Kraków. Sienkiewicza 9 m.20 oraz na płótnie Tadeusz Kutermak / "Spacer w mieście" /78 x 91cm / olej l. 60