Andrzej KREÜTZ-MAJEWSKI (1936-2011)
Lot No.: 414
Apo
olej, płyta;
72 x 82 cm;
olej, płyta;
72 x 82 cm;
sygn. p. d.: Andrzej Majewski oraz tytuł l. d. : "Apo"
Praca z wystawy w Muzeum Miasta Łodzi z 2012 r.
Andrzej Kreüz-Majewski. Wspomnienie. Dialog Majewski - Dejmek
(na odwrocie obrazu nalepka)