Jan TARASIN (1926-2009)
Lot No.: 406
Komplikacje II, 2001
akwarela, papier;
49 x 73 cm (w świetle oprawy);
akwarela, papier;
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: Jan Tarasin 2001
Na odwrocie napisy autorskie ołówkiem: Jan Tarasin 2001 / Komplikacje II