Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Lot No.: 316
Bez tytułu, 1975
flamaster, papier naklejony na deskę,
20 x 20 cm
20 x 20 cm
sygn. p. d.; J Tchórzewski
Na odwrocie napisy: Konfrontacje 1960-1975 / oprawa w/g projektu /Henryka Stażewskiego
/ aut. J. Tchórzewski oraz stempel: Galeria VAVA / PL Kościuszki /17-307 Mielnik
Praca pochodzi z teki Konfrontacje 1960 - 1975, wyd. Galeria Sztuki Współczesnej Zapiecek