Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)
Lot No.: 309
Enigma, 1982
akwaforta, papier;
16,1 x 12,8 cm (wymiar kompozycji);
akwaforta, papier;
sygn. i dat. p. d.: Y. Kachmar 82 oraz napis l. d.: t.etching, A/P 8 / 30 / "Enigma"
Na odwrocie napis: Jarosław Kachmar / Lviv, Ukraina / "Enigma" / t.etching (akwaforta) / 1982