Malarz nieokreślony, XIX/XX w.
Lot No.: 149
Madonna z Dzieciątkiem
olej, płótno dublowane;
118,5 x 80,5 cm;
olej, płótno dublowane;
118,5 x 80,5 cm;
Kopia fragmentu obrazu "Madonna Sykstyńska" Rafaela Santi (1483-1520) powstałego ok. 1513, obecnie w drezdeńskiej Gemäldegalerie.