Natan KORZEŃ (1895-1941)
Lot No.: 111
Pejzaż z domem [w Kazimierzu Dolnym?]
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 41,5 x 56,5 cm;
sygn. l. d.: N. Korzeń (piórkiem)
papier; 41,5 x 56,5 cm;