Lot No.: 610
Talerz z kogutem
Francja, Bretania - wyrób ludowy,
pocz. XX w.
płytki; w lustrze barwny kogut na dwudzielnej gałązce z kwiatami; na kołnierzy rzuty drobnych gałązek i kropki. Fajans, szkliwo cynowe, farby naszkliwne (z szablonu); wys. 2,5 cm, średn. 24cm; nie sygnowany.
Francja, Bretania - wyrób ludowy, pocz. XX w.