Lot No.: 607
Miseczka
Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany
(KPM), 1849-1870
półkulista, kobaltowa, ze złoceniami rocaillowo- roślinnymi na zewnątrz, wewnątrz wyzłocona. Przetarte złocenia.
Porcelana, kobalt, złocenia błyszczśce i matowe;
wys.8,6cm, średnica 18,5cm; sygnowana;
Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany (KPM), 1849-1870