Zdzisław OTELLO HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.: 453
Południe zegarmistrza wschodu - aleatoryzm, 2011
akryl, płótno;
70 x 70 cm;
akryl, płótno;
70 x 70 cm;
sygn. l. d.: ZDZISŁAW OTELLO / HORODECKI · 2011·; napis l. d.: POŁUDNIE ZEGARMISTRZA / WSCHODU · ALEATORYZM.
Na odwrocie nalepka z autorskim opisem obrazu.