Franciszek KMITA (ur. 1926)
Lot No.: 431
Motyw z Kazimierza Dolnego nad Wisłą, 1977
olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: Kmita
sygn. p. d.: Kmita