Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.: 424
Kwiat, 1997
olej, płótno;
55,5 x 46 cm;
olej, płótno;
55,5 x 46 cm;
sygn. p. g.: J. Sienicki / 97; powtórzona sygnatura p. d.: Sienicki
Na odwrocie napis autorski: Jacek | SIENICKI | ,,KWIAT’”| 1997 oraz napis: MKS-5333/16/99 i podłużna pieczątka - zezwolenie na wywóz za granicę kraju.