Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)
Lot No.: 423
Martwa natura z muszlą, 1964
olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. p. d.: T
olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. p. d.: T
Napis na odwrocie: 52/II (w kółku) oraz nalepki z informacjami o obrazie.
Lit: Pokolenia. Wystawa malarstwa Wacława i Pawła Taranczewskich, Galeria Czas w Będzinie, Salon Antykwaryczny Nautilus w Krakowie, III - IV 2000 Wacław Taranczewski, Wydawnictwo Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie 2008, poz. 141, s. 88, il. b