Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Lot No.: 419
Firmament, 1980
olej, płótno; 47 x 38 cm;
sygn. p. d.: E Rosenstein 1980
olej, płótno; 47 x 38 cm;
Na odwrocie nalepka z: X Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego, Szczecin 1980