Władysław FILIPIAK (1908 -1976)
Lot No.: 417
Z cyklu: Kazimierz, 1970
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. l. d.: filipiak
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. l. d.: filipiak
Na odwrocie napisy odręczne: 60 x 73/ z cyklu „
KAZIMIERZ/1970 r. / Wł. FILIPIAK/ cena : 60.000 oraz nalepka z informacjami o obrazie oraz o autorze.