Adam DOBROWOLSKI (1884-?)
Lot No.: 103
Dziad proszalny, ok. 1910
akwarela, papier; 63 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ADobrowolski
sygn. l. d.: ADobrowolski