Tomasz JAŚKIEWICZ (1932-1991)
Lot No.: 449
Obraz IV, 1963
technika własna, płótno naklejone na sklejkę;
34,5 x 30 cm;
34,5 x 30 cm;
Na odwrocie sygn.: Tomasz Jaśkiewicz (ołówkiem) oraz odręczny napis: Łódź / Uniwersytecka 14/13/63 r.