Volodymyr GONCHARENKO (ur. 1947)
Lot No.: 443
Ucieczka, 2006
olej, płótno;
70 x 90 cm;
olej, płótno;
70 x 90 cm;
sygn. p. d.: W. Goncharenko 2006 (cyrylicą).
Na odwrocie napis autorski:
W. Goncharenko/Ucieczka/2006/p/.olej/70 90.