Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.: 430
Radzymin, 2012
akryl, płótno;
41 x 33 cm;
akryl, płótno;
41 x 33 cm;
sygn. p. d.: 2012 / E. DWURNIK, napis l. d.: RADZYMIN
Na odwrocie napis: 2012 / E DWURNIK / "RADZYMIN"/
NR: IX - 1684 / 4663