Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Lot No.: 418
Nie wiadomo skąd świeci, ok.1986
olej, gips;
18 x 18 cm (oprawa autorska);
olej, gips, 18 x 18 cm (oprawa autorska);
na odwrocie opis autorski: 18 X 18 "NIEWIADOMO / SKĄD ŚWIECI" / ERosenstein / ewentualnie 1986