Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.: 402
Studia postaci - tryptyk, 2006
akwarela, ołówek, papier;
28,5 x 20 cm
akwarela, ołówek, papier;
28,5 x 20 cm
(każdy w świetle oprawy - w jednej oprawie);
każda z prac sygn. p. d.: TK / MMVI (monogram wiązany w kółku)