Lot No.: 205
Piłkarz
brąz, odlew patynowany; marmur;
Francja, Paryż, lata 30. XX w.
figurka młodego mężczyzny w krótkich spodenkach i sportowej koszulce, kopiącego piłkę; podstawa rzeźby owalna; cokół w formie prostopadłościennej bryły, z czarnego marmuru z brązowymi żyłkami;
brąz, odlew patynowany; marmur; 23,3 x 15 x 7 cm;
sygn.: MILO (z boku); z wierzchu kolista cecha gwarancyjna z napisem pośrodku: J.B. DEPOSEE oraz w otoku BRONZE GARANTI PARIS.